LEARDO

O Nás

 

LEARDO

interier positive

 

 

Či už si zariaďujete byt, dom alebo kanceláriu, u nás si vždy vyberiete nábytok najvyššej kvality. Spoločnosť Leardo sa zaoberá navrhovaním interiérov a ich komplexným zariadenim. Náš interiérový dizajnér Vám navrhne interiér v ktorom sa budete citiť pohodlne a príjemne. Ponúkame bytový nábytok talianských, ale aj slovenských výrobcov , bytové doplnky z dreva aj z moderných materiálov. Zastúpením viacerých značiek výrobcov bytového alebo kancelárskeho nábytku získava náš klient "slobodu" výberu bez obmedzenia s cenami aké by ako individuálny klient nedosiahol. Naviac možnosť výroby nábytku alebo iného solitéru na mieru poskytuje našim klientom klientom dotvoriť si interiér bytu alebo kancelárie bez hraníc.

 

WE LOVE FURNITURE

 

Nábytok

Nábytok ktorým si splníme svoje sny pri zútulňovaní domova je dnes pre Vás opať bližšie.Naša spoločnosť ponúka výrobcov hotových  a sektorových nábytkov ktorý svojou kvalitou , dizajnom a perfektným spracovaním myslia na každý detail.

Sedacie súpravy

Sedacie súpravy predstavujú veľmi dôležitý prvok vybavenia interiéru nielen z hľadiska dizajnu ale aj zo zdravotného hľadiska.Preto aj naša spoločnosť venuje tejto komodite zvýšenú pozornosť a zastupuje renomovaných výrobcov STRUCKELJ, NATTUZI_edition, SILOMA  s dlhoročnou tradíciou a zmyslom pre detail a kvalitu prevedenia.

Zastúpenie

Spoločnosť Leardo zastupuje výrobné spoločnosti  ktoré sa zaoberajú výrobou dizajnového bytového nábytku. Pre klientov prinášame na Slovenský trh spálnový nábytok, obývacie steny či zostavy, sedací nábytok,  jedálenské stoly, sedacie súpravy, predsiene  a elegantný masívny nábytok.

® leardo// All Rights Reserved

kontakt

 
 • ...

  Joanne McLellan

  Photographer

  Praesent mattis massa mattis lorem aliquet suscipit. Donec at purus est. Morbi nec eros et dui tincidunt porta. Phasellus suscipit aliquam tellus, quis pulvinar nisi semper nec.

  HOME

  WORK

  ABOUT

  CONTACT